Turystyka

Jak zorganizować udany wypad integracyjny?

0

Otworzenie własnej działalności to niesamowita sprawa i nieprzerwana nauka – właśnie stąd wynika fakt, że osoby pracowite, zdecydowane i przedsiębiorcze, dbają o stworzenie zespołu, który pomoże firmie znacznie się wzbogacić. Przyciągnięcie tego typu pracowników to jedno, natomiast ich stopień zmotywowania, przyjazna atmosfera i stworzenie satysfakcja pracowników, to drugie.

Wypady integracyjne po godzinach oraz wszelkie nieformalne wieczory, na pewno będą mieć dobry wpływ m. in. na nastrój współpracowników, chęć do pracy i skuteczność – na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Najchętniej wybieraną formą integracji jest wyjście na piwo, kręgle, rolki albo… gra w labiryncie laserów. Biorąc za przykład takie miasto jak bilard Łódź, lokalna strzelnica czy dla miłośników mocnych wrażeń: paintball także brzmią całkiem kusząco. Co będzie dla nas najlepsze?

Po pierwsze wypada skoncentrować się na charakterze współpracowników, bowiem nieprzekonany czy słabo zharmonizowany zespół może zapomnieć o wygranej – natomiast wspólna chęć działania będzie potęgować rozrywkę. Po grupowym wysiłu można przygotować ognisko, przy którym reszta wieczoru popłynie z dźwiękiem popularnych przyśpiewek, przy pogawędkach i dowcipach. Taki dzień i wieczór to gwarancja sukcesu.

Niestety paintball nie każdemu przypada do gustu i strzał kulką z farbą może okazać się niezwykle bolesny, więc większość osób może być mało zainteresowana taką formą integracji. Inną niedoskonałością jest jej cena, bowiem za każdego pracownika trzeba dać ok. 50-100 zł. Pieniądze jednak nie powinny decydować o naszym wyborze, jeśli instytucja organizuje takie wydarzenia raz w roku!

boryna

Zwiedzanie Bielska-Białej – co warto wiedzieć o mieście?

Previous article

Tlenoterapia – skuteczna także w domowych warunkach

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Turystyka